Haber

İmamoğlu – Kılıçdaroğlu Röportajı: “Başkanlığı istiyor musunuz?

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, geçtiğimiz günlerde İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu ile Ankara’da bir araya geldi. Görüşmenin kamera arkası. Görüşmede Kılıçdaroğlu, Ekrem İmamoğlu’na ‘Genel lider mi olmak istiyorsunuz?’ diye sordu. iddiaya göre sordu.

Kılıçdaroğlu’nun İmamoğlu ile Çankaya Belediyesi Ahlatlıbel Sosyal Tesislerinde yaptığı basına kapalı görüşme yaklaşık 2 saat sürdü.

Toplantının ardından tesislerden ayrılan Kılıçdaroğlu, gazetecilere herhangi bir açıklama yapmazken, İstanbul’a gelen İmamoğlu toplantıyla ilgili basın mensuplarına “Nasılsa Cumhurbaşkanımızla hep görüşüyoruz. her şey güzel olacak’

Görüşmede Kılıçdaroğlu, Ekrem İmamoğlu’na “Başkan olmak ister misiniz?” diye sordu. hızlıca sordu.

Cumhuriyet Gazetesi’nin kulis haberine göre görüşme ‘Çok pozitif’Açıklanırken, İmamoğlu seçimin ertesi günü kamuoyuna bir konuşma yaptı. ‘değiştirmek’Bu değişiklik talebinin herhangi bir kişinin gidip yerine başka bir kişinin geçmesi talebi değil, topyekun muhalefetin yeniden inşası talebi olduğu belirtildi.

Kılıçdaroğlu’nun İmamoğlu ile görüşmesi “Genel Lider olmak istiyor musunuz?”İmamoğlu da sordu Her göreve hazırım. Sorun başkanlık değil. Sorun aslında bu değişikliği yapmaktır. iddiaya göre söylendi. Görüşmenin ardından İmamoğlu ‘Her şey iyi olacak’İfadenin arkasında tüm bunların tartışıldığı ve gelinen noktanın oldukça olumlu olduğu belirtiliyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu