Haber
Tatilin son günü kayak merkezi doluydu.
![](https://yerkoyhaber.com.tr/wp-content/uploads/2023/02/tatilin-son-gunu-kayak-merkezi-doluydu-wmfJVO7q.webp)
Karabük’te sömestr tatilinin son gününde vatandaşlar Keltepe Kayak Merkezi’ne akın etti.
Karabük’te tatilin son gününü değerlendirmek isteyen çocuklar ve vatandaşlar, 2 bin metre yükseklikteki Keltepe Kayak Merkezi’ne çıkarak eğlendi. Vatandaşlar yanlarında getirdikleri kızaklarla tatilin son gününü kayak yaparak geçirdi. Artık kayak pistleri açılmadığı için vatandaşlar telesiyeje binerek eşsiz manzarayı izledi. – KARABÜK